Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Άσπρη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών γραφείου 20W 30W 50W
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Πολυλειτουργική μηχανή σήμανσης με λέιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας για φορητή και ακριβή τεχνολογία σήμανσης με λέιζερ ινών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Φορητή μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών για την κωδικοποίηση φλάντζας μούχλας φορητής μικρής μεταλλικής πινακίδας ονόματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Engraver λέιζερ αερόψυξης 40w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το γυαλί μετάλλων
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ UV πολλαπλών λειτουργιών 20w 30w
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ για αυτοκίνητα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Αντι αντανακλαστικός δείκτης μπουκαλιών της Pet τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων 20w
| Προϊόν: | υψηλός - δείκτης μπουκαλιών ποιοτικών κατοικίδιων ζώων |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός του υλικού: | όλα τα μέταλλα |
| Λειτουργώντας πίνακας: | 3D / 2$ος |
Dustless Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών δεικτών λέιζερ ινών 20W
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0,02 χιλ. |
|---|---|
| Ελάχιστοι χαρακτήρες: | 0,15 χιλ. |
| Ακρίβεια επανάληψης: | ±0.002 χιλ. |
Λέιζερ ενεργειακών κιβωτίων που χαρακτηρίζει την αυτόματη εστίαση 10000mm/S μηχανών για το δαχτυλίδι κοσμήματος
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100*100mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Αυτόματη λειτουργία εστίασης |
Αερόψυξης μετάλλων λέιζερ χάραξης έτη εξουσιοδότησης μηχανών βιομηχανικά περιβαλλοντικά 2
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |


