Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
λέιζερ κοσμήματος 220V 50HZ που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Rl-π λέιζερ που χαρακτηρίζει τον εκτυπωτή λέιζερ μηχανών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εκτυπωτής λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών για βιομηχανικούς σκοπούς
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό δέρμα υφασμάτων γυαλιού με την υψηλή ποιότητα ελαφριών ακτίνων
| Όνομα προϊόντων: | οπτικό UV λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | UV λέιζερ |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
5W Cnc λέιζερ που χαρακτηρίζει την υδρόψυξη 50~60Hz μηχανών για τις πλαστικές σφραγίδες ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | 5W UV UV λέιζερ δεικτών λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τις πλαστικές σφραγίδες ασφάλειας |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
UV λέιζερ 800W 200kHz 7000mm/s που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το πληκτρολόγιο
| Όνομα προϊόντων: | 3W UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
1064nm μηχανή 20w δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση ημερομηνίας παραγωγής
| Λέξεις κλειδί: | Εκτυπωτής λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | μηχανή 20W λέιζερ ινών |
| Ποιότητα M22 ακτίνων: | ≤1.4 |
20w μηχανή χάραξης λέιζερ ινών
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Λέιζερ υπολογιστών γραφείου μετάλλων 60khz 1064nm 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 200*200mm (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ) |
Μηχανή σήμανσης λέιζερ UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 50 κλ |


