Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ ινών 1500w/2000w χειροκίνητη για μικρές και λεπτές εργασίες συγκόλλησης
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
30W εσωκλειόμενο μεγάλο λέιζερ ανοξείδωτου πάγκων εργασίας που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα μέταλλα
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 150*150mm (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ) |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | <7000mm/s |
Μηχανή κοπής Cnc βιομηχανικής ινών λέιζερ για χάλυβα αλουμινίου φύλλο μετάλλου
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τέμνουσα ταχύτητα: | 120M/MIN |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Φύλαγμα με λέιζερ F50mm για ταχύτητα
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ ινών 150W ≤ 5% αστάθεια ισχύος εξόδου για καθαρισμό ακριβείας
| Ονομασία προϊόντος: | Κουχιά φορητή μηχανή απομάκρυνσης σκουπιδιών λέιζερ 50W μηχανή καθαρισμού πίσω σακίδας λέιζερ για τη |
|---|---|
| Ταχύτητα επανάληψης παλμού (kHz): | 20-400, 20-2000 |
| Πεδίο ρύθμισης ισχύος (%): | 10-100 |
80KHz λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το γαλβανόμετρο υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 30W/60W |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm*110mm ή άλλα |
UV λέιζερ μπουκαλιών φλυτζανιών γυαλιού που χαρακτηρίζει την ακρίβεια υδρόψυξης 0.003mm μηχανών 3W 5W 8W 10W
| Όνομα προϊόντων: | UV λέιζερ που χαρακτηρίζει την άσπρη μηχανή για το μπουκάλι 3W 5W 8W 10W φλυτζανιών γυαλιού |
|---|---|
| Μάρκα: | Riselaser |
| Τύπος λέιζερ: | UV |
Διασπασμένο Engraver 50W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου σχεδίου λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Επαναλάβετε την ακρίβεια: | ±0.002mm |
|---|---|
| Ελάχιστος χαρακτήρας: | 0,15 χιλ. |
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
τρισδιάστατο φορητό Engraver λέιζερ ινών μετάλλων λέιζερ αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Πρότυπο μηχανών: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ CO2 για ξύλο και μη μεταλλικά υλικά
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |


