Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αερόψυξης 1064nm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Engraver δεικτών λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας φορητά συστήματα με 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20 μηχανή χαρακτικής μετάλλων λέιζερ ινών Watt, μέταλλο αερόψυξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ασημένιο δαχτυλιδιών κοσμήματος λέιζερ χάραξης σύστημα ελέγχου PC χαρακτηρισμού μηχανών βαθύ
| Όνομα Προϊόντος: | Ανταγωνιστικό λέιζερ ινών τιμών 2W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τον ασημένιο χαρακτηρισμό κοσμήματ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20 Watt εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Η μίνι ίνα λέιζερ μετάλλων επιτραπέζιων τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το σύνολο εσώκλεισε την κάλυψη
| Όνομα προϊόντων: | Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τις μηχανές |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Τύπος Laset: | Fiber Laser |
Ευφυής ίνα λέιζερ 20W που χαρακτηρίζει την ενιαία φάση τύπων βαλιτσών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | ευφυής μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W 30W για το κόσμημα |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Τρόπος ψύξης: | αέρας-ψύξη |
Μηχανή χάραξης λέιζερ υπολογιστών γραφείου συστημάτων ελέγχου PC 2 έτη εγγύησης με το CE/το ISO
| Όνομα Protuct: | 2 εγγύησης έτη λέιζερ ινών που χαρακτηρίζουν τη μηχανή με το CE και το ISO |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |


