Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ LASER ΠΑΛΜΟΥ MOPA
| Τύπος λέιζερ: | MOPA παλμικό λέιζερ ινών |
|---|---|
| Όνομα Μηχανήματος: | Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ MOPA |
| Μέση δύναμη: | ≥120W |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ 60W 10J ανόδου για την μπαταρία κοσμήματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Καθαρίζοντας μη-ρύπανση εξοπλισμού λέιζερ μηχανών 50W αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ σακιδίων πλάτης
| Όνομα προϊόντων: | 50W καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Πηγή: | 1064nm λέιζερ ινών |
1500W 2000W φορητές χειροκίνητες συγκολλητές λέιζερ συγκόλληση μηχανή τιμή για το μέταλλο ατσάλι ατσάλι αλουμίνιο
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |


