Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Πολυλειτουργικό 3 σε 1 χειροκίνητο μηχανή καθαρισμού και κοπής συγκόλλησης λέιζερ 1500w 2000w 3000w
| Διεπαφή ινών: | QBH |
|---|---|
| Περιοχή μήκους κύματος: | 1070±20nm |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
Διπλή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πορειών YAG 300 Watt για τη συγκόλληση επιστολών καναλιών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Υψηλή ακρίβεια μερών F160 110 * 110mm μηχανών λέιζερ φακών YAG θήτα Φ
| Όνομα Προϊόντος: | 1064nm φακός εστίασης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή: | Λέιζερ σήμανση μηχανή |
Μηχανή απομάκρυνσης σκουριάς με λέιζερ 100W για βιομηχανικό καθαρισμό
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
Φορητή μηχανή λέιζερ δεικτών JPT λέιζερ επίδειξης LCD για τη χάραξη μετάλλων
| Στοιχείο: | engraver λέιζερ μηχανή |
|---|---|
| Κύριος έλεγχος: | Βιομηχανικό PC, επίδειξη οθόνης χρώματος LCD |
| Λέιζερ γεννητριών: | Γεννήτρια λέιζερ ινών JPT/IPG/Raycus |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
Νέα συγκόλληση λέιζερ οπτικών ινών όρου 500 Watt υδρόψυξης εύκολα να λειτουργήσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός οξυγονοκολλητής 500W μετάδοσης ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ |
|---|---|
| μάρκα: | Riselaser |
| Πρωτότυπο: | Shenzhen |
1064nm λειτουργία ανίχνευσης φακών θήτα μερών Φ μηχανών λέιζερ για τη χάραξη
| απόσταση εργασίας: | 61.8mm - 510.5mm διαθέσιμα |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | όλοι διαθέσιμοι |
| Τομέας ανίχνευσης: | όλοι διαθέσιμοι |
2000w υψηλή καθαρίζοντας σκουριάς λέιζερ ταχύτητας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ και Remover χρωμάτων
| Τύπος λέιζερ: | llaser remover σκουριάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
| Μέθοδος ψύξης: | ΥΔΡΟΨΥΞΗ |
Χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ Riselaser 1500w - κρατημένο μέταλλο αερόψυξης συγκόλλησης συγκολλώντας
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής:: | 1500W |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 2 έτος |
| Τύπος λέιζερ:: | Συνεχές λέιζερ ινών |


