Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
20W μίνι υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών μηχανή χάραξης λέιζερ δεικτών φορητή
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Εμπορικό σήμα συστημάτων ελέγχου: | BECKHOFF |
Αέρας - δροσισμένο συμπαγές σχέδιο πηγής λέιζερ ινών που χαράζεται βαθιά για τη μη μεταλλική επένδυση
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30, 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Q - Μεταστρεφόμενη πηγή Maxphotonics 200W λέιζερ ινών για την καθαρίζοντας βιομηχανία μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Ευρύτερο εύρος παλμού MOPA πηγή λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντος: | Πηγή λέιζερ μοπά |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | 20,30,50,70,100,120W |
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
1-2000kHz ενότητα λέιζερ ινών συχνότητας, πηγή λέιζερ 70W MOPA για τη οπτική ίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών MOPA |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 70W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
20w φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών για τη χάραξη δαχτυλιδιών ανοξείδωτου
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |
F50mm Συγκεντρωτικό μήκος συσσωρευτής χειροκίνητης μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ονομαστική ισχύ 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Ενότητα λέιζερ ινών Maxphotonics 20w/30w για μη - μεταλλικά υλικά
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
υψηλής ενέργειας κατάλληλα συγκόλληση ακρίβειας πηγής ισχύος λέιζερ ινών 120W MOPA/τηλέφωνο χαρακτική κυττάρων
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών MOPA |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 120W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
CO2 20W 30W που χαρακτηρίζει τη γραμμή μυγών μηχανών που χαρακτηρίζει το σύστημα για το πλαστικό μπουκάλι
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.015mm |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |


