Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ RAYCUS 1500w για τη συγκόλληση ανοξείδωτου
| Λέξεις κλειδί: | μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χεριών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| Μήκος καλωδίων ινών: | 10m |
Εσωκλειόμενη χάραξη λέιζερ ινών CCD που χαρακτηρίζει τη μηχανή 1064nm για το ανοξείδωτο μετάλλων
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μέταλλο, πλαστικό |
UV χάραξη λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τον κόπτη λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | UV χάραξη λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
20W ΜΙΝΙ μηχανή χάραξης λέιζερ με την πηγή λέιζερ Raycus JPT
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή χάραξης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένη χάραξη δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση συσκευασίας γεύματος
| Βάρος (κλ): | 6,7 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 170mm*170mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
Μηχανή χάραξης λέιζερ 1MM φορητή για το μέταλλο ανοξείδωτου κοσμημάτων
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |
βαθιά αερόψυξη χάραξης δεικτών λέιζερ ινών 50w 100w 1.5mj για το μέταλλο κοσμήματος πινακίδων
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 175mm*175mm |
Μίνι συμπαγή μηχανή σήμανσης λαζερικής χαρακτικής φορητό μικρό λέιζερ ινών για κοσμήματα και πολύτιμα μέταλλα
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100*100mm/150mm*150mm |
πηγή λέιζερ ινών 1000W Raycus για τη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ
| Λέξη κλειδί: | Πηγή λέιζερ ινών Raycus |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
| Τρόπος εργασίας: | CW |
180kg χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για συνεχείς εφαρμογές συγκόλλησης
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |


