Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
μηχανή χαρακτηρισμού και χάραξης λέιζερ 355nm DPSS 3W για μη τα μέταλλα
| Όνομα προϊόντων: | 3W UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Φορητή πηγή ινών 30w Raycus μηχανών χαρακτηρισμού που μαρκάρει για διανοητικό
| Όνομα προϊόντων: | φορητές μηχανές χαρακτηρισμού |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
Φορητή ΜΙΝΙ αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης με το παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης αερόψυξης φορητή για την πώληση 50w 100w
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό μηχανής: | Φορητός |
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ ινών |
Πολλαπλή θέση 1500w 2000w 3000w χειροκίνητη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ενσωματωμένη σε ψυγείο νερού
| Κλειστές λέξεις: | Φορητό λέιζερ συγκόλλησης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W 2000W |
| Πηγή λέιζερ: | Max/RECI |
20 Engraver λέιζερ ινών Watt χέρι - κρατημένη ίνα που χαρακτηρίζει τη μηχανή με Jpt Mopa
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 10W 20W 30W 50W |
| Υλικό εφαρμογής: | Μέταλλο και το περισσότερο αμέταλλο |
20W 30W 50W 70W CO2 Laser ξύλινη μηχανή σήμανσης για ξύλο πλαστικό σήμανση χαρακτική μηχανή
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
μικρό Engraver λέιζερ ινών 30W 50W Raycus JPT για το ανοξείδωτο μετάλλων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή χάραξης μετάλλων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί 2: | Δείκτης λέιζερ ινών |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus ή JPT |
Χρώμα που χαρακτηρίζει το μήκος κύματος πηγής 1064nm λέιζερ ινών για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30, 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Φορητή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ για την ίνα 1000W 1500W 2000W
| Διάμετρος εστιακού σημείου: | 0.5mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | ανώτατος |
| Βάρος: | 120 κλ |


