Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
1064nm πηγή 20w λέιζερ ινών μήκους κύματος/δύναμη 30w για τη χάραξη λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
6000W Raycus Laser Source Για 2kw 3kw 6kw Μηχανή Κόψιμο Μεταλλικών ινών Λάζερ
| Τύπος ανταλλακτικών: | Εξαρτήματα εξοπλισμού λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος (kg): | 70 κιλά |
| Τύπος: | Πηγή λέιζερ Raycus |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Φορητή συσκευή σήμανσης με λέιζερ από ίνες για την εκτύπωση λογότυπου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
η μηχανή χάραξης λέιζερ 1064nm 20w ενσωματώνει το δείκτη λέιζερ υπολογιστών γραφείου
| Κατανάλωση ισχύος ολόκληρης της μηχανής: | ≤ 160W |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 19.5±0.5W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
4 Ταξινομή ασφάλειας λέιζερ Μηχανή καθαρισμού λέιζερ 20-400 KHz Αύξηση επαναλήψεων παλμών
| Output Central Wavelength(nm): | 1064±5 |
|---|---|
| Pulse length(ns): | 10/20/30/60/100/200/250/350 Optional, 10/30/60/240 Optional |
| Weight (KG): | 80KG |
Χρυσό ασήμι που χαρακτηρίζει κινητό Engraver λέιζερ ινών 20 Watt
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ 180 κιλών Διάδρομος γράμματος AC 220V Δραστηριακή τάση και ισχύ 1500w/2000w
| Λειτουργία συναγερμού: | Διανοητικό σύστημα προστασίας,αποθήκευση του κινητού τερματικού APP και του υπολογιστή,ανατροφοδότησ |
|---|---|
| Σειρά ταχύτητας του οξυγονοκολλητή: | 0~120 mm/s |
| Κατηγορία ισχύος: | 1500W/2000W |
τέμνουσα μηχανή λέιζερ φύλλων μετάλλων 200um 1080nm με το τέμνον κεφάλι της Γερμανίας
| Πρότυπο λέιζερ: | IPG YLS-15000 |
|---|---|
| Μήκος κύματος (NM): | 1080 (εξατομικεύσιμος) |
| Δύναμη (W): | 15000 |
μίνι κόσμημα δαχτυλιδιών μηχανών χάραξης λέιζερ 20w 30w με περιστροφικό
| Πρότυπο μηχανών: | η χάραξη χτυπά το κόσμημα με περιστροφικό |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
| Ζωή ενότητας λέιζερ: | 100000 ώρες |


