Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
κεφάλι ανίχνευσης λέιζερ ανοιγμάτων 10mm, ανιχνευτής γαλβανομέτρων μερών τεμνουσών μηχανών λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | ανιχνευτής 1064nm Galvo |
|---|---|
| Laser Τύπος: | 1064nm |
| εφαρμογή: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Φορητό Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W ενσωμάτωσε την οθόνη αφής PC
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ζωή του σχεδίου: | Περίπου 100.000 ώρες απασχόλησης (ζωή μη-υπηρεσιών) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή χάραξης των προτύπων της ΕΕ για τη διάφορη εφαρμογή
| Όνομα Προϊόντος: | Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
1064nm δείκτης λέιζερ ινών μηχανών χάραξης ανοξείδωτου 50w
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός πωλήστε το χαρακτηρισμό λέιζερ ινών μηχανών χάραξης λέιζερ 50w |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (και άλλα) |
1064nm ενός κομματιού Engraver λέιζερ ινών κοσμημάτων 30w τύπων
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μέταλλο/Plactic που χαρακτηρίζει τη συμπαγή δομή πηγής ενότητας λέιζερ ινών
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ακρίβειας πιάτων/σωλήνων τέμνον κεφάλι 1000 ΗΠΑ Lasermech Watt
| Μοντέλο Αρ.: | Rl-pt3015-1000 |
|---|---|
| όνομα: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
| Κατάσταση: | Νέα |
1000w φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με το αυτόματο κεφάλι συγκόλλησης τροφοδοτών WXS καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w Raycus/Max |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
1000W μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ ινών από τον καθαρισμό λέιζερ Riselaser
| Όνομα προϊόντων: | Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 100W/200w/500w/1000w |
| Μάρκα: | Riselaser |


