Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Συμπαγές βιομηχανικό λέιζερ που χαρακτηρίζει τα συστήματα 30w για τα ηλεκτρονικά συστατικά
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομική μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών για τη χρήση βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Η μετακινούμενη ακρυλική τέμνουσα μηχανή λέιζερ, μέταλλο που χαρακτηρίζει τη μηχανή 320 * 200mm παρουσιάζει το μέγεθος
| Όνομα Προϊόντος: | μετακινούμενος δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w - 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Η βαθιά χάραξη εσώκλεισε πλήρως τη μηχανή λέιζερ ινών των προτύπων της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Η βαθιά χάραξη εσώκλεισε πλήρως τη μηχανή λέιζερ ινών των προτύπων της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Εσωκλειόμενος Engraver λέιζερ ινών τύπων δείκτης 20w με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, άλλο |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
Μηχανή καθαρισμού λέιζερ βάρους 80 κιλών με λέιζερ ινών με μέγιστη ενέργεια παλμού 1mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Όλοι σε μια ίνα που χαρακτηρίζουν τη μηχανή, τη μηχανή χαρακτικής λέιζερ για την υψηλή αποδοτικότητα μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Όλος--ένας φορητός δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Περιστροφική μηχανή χάραξης λέιζερ Yag άξονα, μίνι φορητός δείκτης 51KG λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων πιάτων/σωλήνων τέμνον κεφάλι 1000 ΗΠΑ Lasermech Watt
| Μοντέλο Αρ.: | Rl-pt3015-1000 |
|---|---|
| όνομα: | τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών |
| Κατάσταση: | Νέα |
1000W διευθετήσιμη ταχύτητα τεμνουσών μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων σωλήνων με την αυτόματη σίτιση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | RL-T3015-1000 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 1000W τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών σωλήνων/μετάλλων με την αυτόματη σίτιση |
| Όρος: | Νέος |


