Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Engraver λέιζερ χρώματος Protable τρισδιάστατο 1064nm λέιζερ χρώματος που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Πρότυπο: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
Το υπέρ 20w λέιζερ AIO που χαρακτηρίζει τη μηχανή ενσωμάτωσε ιδιαίτερα τον έλεγχο λογισμικού EZCAD/JCZ
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών: | 146*367*157mm |
| Βάρος μηχανών: | 6.7KG |
Μίνι λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το αργίλιο μετάλλων
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 150mm*150mm |
| Πηγή λέιζερ: | IPG Raycus ανώτατο JPT |
100KHz ζωική ίνα ετικεττών αυτιών που χαρακτηρίζει το δείκτη λέιζερ κοσμημάτων μηχανών
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή κοπής με λέιζερ ινών σωλήνων με μέταλλο 1000w 3000w Ταχύτητα 1-60m/min
| Εφαρμογή: | ΚΟΠΗ ΛΕΙΖΕΡ |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων ψυγείων νερού 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | MAX |
|---|---|
| Ενιαία ενέργεια σφυγμού: | 1000W, 1500W, 2000 |
| Μήκος κύματος: | 1070 |
6 αυτόματος ρομποτικός εξοπλισμός μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων βραχιόνων ρομπότ άξονα
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ζωικό λέιζερ ετικεττών αυτιών 6KG Protable που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w χαρακτικής λέιζερ ινών μηχανών
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Οθόνη αφής |
| Καθαρό βάρος μηχανών: | 6kg |
Πολυλειτουργική συσκευή σήμανσης με λέιζερ UV Mopa Color Fiber Laser Marking 20w 30w Μικρός εκτυπωτής λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |


