Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών, λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το σύστημα 220v
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Κινητό φορητό λέιζερ διάσπασης ανίχνευσης επικεφαλής που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα χρυσά κοσμήματα
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Φορητό μίνι λέιζερ χρώματος ινών που χαρακτηρίζει την ταχύτητα AC220V/50HZ μηχανών 20W 7000mm/s
| Όνομα Προϊόντος: | 20W φορητό φορητό μίνι λέιζερ χρώματος ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εξουσία: | 20W/30W/50W |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | <7000mm/s |
Τρισδιάστατο λέιζερ υπολογιστών γραφείου 30W που χαρακτηρίζει την ανίχνευση Galvo υψηλής ταχύτητας μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Εξουσία: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
Ελαφρύ UV λέιζερ 0.1mJ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό ξύλο PVC PP
| Όνομα προϊόντων: | 3W UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
UV λέιζερ ακρίβειας 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το άσπρο πλαστικό κρυστάλλου γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Φορητό UV λέιζερ ανοξείδωτου EZCAD που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Ο υπολογιστής ενεργοποίησε το μίνι λέιζερ μετάλλων χαρακτηρίζοντας τη μηχανή για τα χρυσά κοσμήματα
| πρότυπο: | engraver λέιζερ μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W/100W |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Πλαστικό μετάλλων |
Πετώντας λέιζερ πηγής Raycus που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ μηχανών για το χρυσό ασήμι μετάλλων
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
Φορητό λέιζερ ανοξείδωτου μηχανών χάραξης λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | 20W μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ: | MAX |


