Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Αερόψυξης ινών λέιζερ χάραξης έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2
| Όνομα προϊόντων:: | Καυτός πωλήστε το λέιζερ ινών χαρακτηρίζοντας έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2 |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ:: | Fiber Laser |
| Εμπορικό σήμα:: | Riselaser |
20W φορητό λέιζερ μετάλλων που χαρακτηρίζει το σύστημα αερόψυξης μήκους κύματος μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Φορητή 1064nm μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
20W φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή, μηχανή χάραξης λέιζερ αργιλίου για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών λαβών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Σταθερό λέιζερ υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή, λέιζερ που χαρακτηρίζει τη γρήγορη ταχύτητα εξοπλισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
ΑΝΩΤΑΤΟ λέιζερ υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών Mopa που χαρακτηρίζει νέο όρο μεγέθους μηχανών 20W το μικρό
| Όνομα Προϊόντος: | μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μη επαφή που επεξεργάζεται το φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει την επαναλαμβανόμενη ακρίβεια μηχανών 30w 0.001mm
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Νέος όρος 110*110mm βιομηχανικό λέιζερ 220v που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Βαθιά χάραξη 0.4mm λέιζερ ινών βάθους 50W που χαρακτηρίζει την εύκολη συντήρηση μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ ινών γραμμών 50w 1060nm 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |


