Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
3w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό υλικό μη μετάλλων γυαλιού
| Περιοχή χάραξης: | 50 / 110/175/220/300mm |
|---|---|
| Ταχύτητα χάραξης: | 7000-10000m/s |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Λέιζερ αργιλίου ορείχαλκου χαλκού που χαρακτηρίζει την επαναλαμβανόμενη ακρίβεια μηχανών 20W/30W 0.01mm
| Μοντέλο Αρ.: | Riselaser |
|---|---|
| Τύπος: | Λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της μεθόδου: | Ανιχνευτικός χαρακτηρισμός |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για τη βαθιά χάραξη μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
20w φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή 0.01mm ακρίβεια εργασίας για τα φω'τα των οδηγήσεων
| Εφαρμογή:: | λέιζερ σήμανση |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ:: | Fiber Laser |
| Πιστοποίηση:: | CE |
Εσωκλειόμενη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W για το χρυσό κόσμημα
| Λέξεις κλειδί: | Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή σήμανσης: | 100*100mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | JPT, MAX ή Raycus |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Υψηλή μηχανή χαρακτικής λέιζερ ινών ακρίβειας 20W, συμπαγής μηχανή χάραξης μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο, δύναμη λέιζερ 20w το /30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |


