Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser marking machine ] αγώνας 334 προϊόντα.
Φορητή Engraver λέιζερ ινών ακριβής σφραγισμένη δομή διακοπτών κόκκινου φωτός πλήρως
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Υψηλό Engraver λέιζερ ινών ακρίβειας που χαρακτηρίζει τη μακριά διάρκεια ζωής αερόψυξης μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Υψηλό λέιζερ ινών ακρίβειας που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την πώληση με την τιμή εργοστασίων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30W |
| Τροφοδοσία: | 220V |
Φορητή Engraver λέιζερ ινών ακριβής σφραγισμένη δομή διακοπτών κόκκινου φωτός πλήρως
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Νέα μηχανή χάραξης λέιζερ οπτικών ινών όρου 220v
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ 30 Watt που χαρακτηρίζει τον εξοπλισμό, μηχανή χάραξης λέιζερ αερόψυξης για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Νέο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο 30W με την καλή ποιότητα |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| Τρόπος ψύξης: | αερόψυξη |
30w βάθος 0.4mm κοσμήματος μηχανή χάραξης λέιζερ ινών
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια μηχανών χάραξης λέιζερ οπτικών ινών μερών αυτοκινήτου 20W 0.001mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Οπτικό πλαστικό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή περιοχή εργασίας αερόψυξης 110 * 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τροφίμων
| Όνομα Προϊόντος: | 50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τρ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Αυτόματος-ανυψωτικός δείκτης λέιζερ ινών με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αυτόματος-ανυψωτικός δείκτης λέιζερ ινών με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


