Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Φορητή ΜΙΝΙ αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης με το παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών
| Τύπος λέιζερ: | Αφαίρεση σκουριάς καθαρισμού λέιζερ |
|---|---|
| Ισχύς λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ 100w 50w ινών |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
Ελαφρύ 100w 50w μηχάνημα αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ Αερόψυξη σακίδιο πλάτης Φορητό
| Τύπος λέιζερ: | μηχανή λέιζερ αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα μηχανών: | Φορητός |
| Ισχύς λέιζερ: | Παλμικό λέιζερ ινών |
Φορητό λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης μετάλλων μηχανών
| Κύρια χρήση: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λέιζερ: | Ανώτατο 20W |
| Ακτίνα M22: | ≤1.4 |
20W 30W 50W 70W Μικρό φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ ινών
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Πετώντας λέιζερ πηγής Raycus που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ μηχανών για το χρυσό ασήμι μετάλλων
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
Προσαρμοσμένη μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών 20w 30w 50w 70w με ελάχιστο χαρακτήρα 0,15mm
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Engraver λέιζερ χρώματος Protable τρισδιάστατο 1064nm λέιζερ χρώματος που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Πρότυπο: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ CO2 για ξύλο και μη μεταλλικά υλικά
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Λέιζερ ινών χάραξης υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει το κόσμημα μετάλλων μηχανών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 70 κλ |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
50w βαθύ λέιζερ raycus μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τον εξοπλισμό
| Στοιχείο: | βαθύ mahcine χάραξης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |


