Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Μίνι φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για Sn κώδικα Diffferent μετάλλων τον αριθμό
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι φορητό λέιζερ |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | MAXCAD |
| Πηγή λέιζερ: | Max ή Raycus |
βαθιά αερόψυξη χάραξης δεικτών λέιζερ ινών 50w 100w 1.5mj για το μέταλλο κοσμήματος πινακίδων
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 175mm*175mm |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο που λειτουργεί 20W 30W
| Βάρος: | 40 κλ |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
Αυτόματο λέιζερ ινών μετάλλων εστίασης οπτικό διασπασμένο που χαρακτηρίζει τη μηχανή ανώτατο Raycus JPT
| Βάρος (κλ): | 20 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20w 30w 50w 60w 70w |
20W εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την πηγή λέιζερ μηχανών JPT Raycus
| Εφαρμογή: | Χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Βάρος: | 42 κλ |
| Τμήματα πυρήνων: | Πηγή λέιζερ |
μηχανή χαρακτηρισμού και χάραξης λέιζερ 355nm DPSS 3W για μη τα μέταλλα
| Όνομα προϊόντων: | 3W UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
20W μίνι υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών μηχανή χάραξης λέιζερ δεικτών φορητή
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Εμπορικό σήμα συστημάτων ελέγχου: | BECKHOFF |
Το υπέρ 20w λέιζερ AIO που χαρακτηρίζει τη μηχανή ενσωμάτωσε ιδιαίτερα τον έλεγχο λογισμικού EZCAD/JCZ
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών: | 146*367*157mm |
| Βάρος μηχανών: | 6.7KG |
80KHz λέιζερ του CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το γαλβανόμετρο υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 30W/60W |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm*110mm ή άλλα |
6 αυτόματος ρομποτικός εξοπλισμός μηχανών συγκόλλησης λέιζερ ινών μετάλλων βραχιόνων ρομπότ άξονα
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρεχόμενος |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |


