Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Εσωκλειόμενη χάραξη λέιζερ ινών CCD που χαρακτηρίζει τη μηχανή 1064nm για το ανοξείδωτο μετάλλων
| Εφαρμογή: | Χάραξη λέιζερ |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Μέταλλο, πλαστικό |
UV χάραξη λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τον κόπτη λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | UV χάραξη λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
Μίνι συμπαγή μηχανή σήμανσης λαζερικής χαρακτικής φορητό μικρό λέιζερ ινών για κοσμήματα και πολύτιμα μέταλλα
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100*100mm/150mm*150mm |
Μίνι επιτραπέζιο 20W 30W 50W CO2 Λαζερική χαρακτική μηχανή σήμανσης για δέρμα ξύλου Μη μεταλλικό υλικό
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Υψηλό Engraver λέιζερ ινών ακρίβειας που χαρακτηρίζει τη μακριά διάρκεια ζωής αερόψυξης μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Υψηλό λέιζερ ινών ακρίβειας που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την πώληση με την τιμή εργοστασίων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30W |
| Τροφοδοσία: | 220V |
λέιζερ ινών 10000 mm/S που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 50w για το μέταλλο
| Εφαρμογή: | engraver λέιζερ ινών για το μέταλλο |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Εσωκλειόμενος Engraver λέιζερ ινών τύπων δείκτης 20w με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, άλλο |
|---|---|
| Όρος: | νέος |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
Rl-π λέιζερ που χαρακτηρίζει τον εκτυπωτή λέιζερ μηχανών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εκτυπωτής λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Μίνι λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 30w
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Τύπος λέιζερ ινών: | Λέιζερ ινών σφυγμού |


