Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Μη επαφή που επεξεργάζεται το φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει την επαναλαμβανόμενη ακρίβεια μηχανών 30w 0.001mm
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Νέο λέιζερ ινών όρου που χαρακτηρίζει τη δύναμη λέιζερ αερόψυξης 110*110mm μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110*110mm μέταλλο/εφαρμογή μη μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ οπτικής ίνας μετάλλων που χαρακτηρίζει το σταθερό 20W 30W 50W νέο όρο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μίνι φορητό λέιζερ ινών DIY που χαρακτηρίζει την αυτόματη λειτουργία εστίασης μηχανών
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w 30w 50w για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή λέιζερ ινών Maxphotonics 20W
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το λέιζερ μετάλλων τιμών 20W 30W μηχανών που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Q-Switched μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τις προαιρετικές σερβο μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 300*300mm |


