Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
ΜΙΝΙ μηχανή χάραξης λέιζερ 20W τρισδιάστατη για το χαρακτηρισμό χάραξης κοσμήματος
| Λέξεις κλειδί: | ΜΙΝΙ λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή σήμανσης: | 100*100mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | JPT, MAX ή Raycus |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη δύναμη υψηλής ταχύτητας μηχανών - σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομικό λέιζερ ινών MOPA που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
20W φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή, μηχανή χάραξης λέιζερ αργιλίου για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών λαβών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
ΑΝΩΤΑΤΟ λέιζερ υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών Mopa που χαρακτηρίζει νέο όρο μεγέθους μηχανών 20W το μικρό
| Όνομα Προϊόντος: | μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Η μετακινούμενη ακρυλική τέμνουσα μηχανή λέιζερ, μέταλλο που χαρακτηρίζει τη μηχανή 320 * 200mm παρουσιάζει το μέγεθος
| Όνομα Προϊόντος: | μετακινούμενος δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w - 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Σταθερό λέιζερ υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή, λέιζερ που χαρακτηρίζει τη γρήγορη ταχύτητα εξοπλισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την υψηλή αποδοτικότητα εργασίας |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγής και φορητός δείκτης λέιζερ ινών με την προστατευτική κάλυψη |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για να παρέχει το χαρακτηρισμό ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | καρφίτσα σημείων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


