Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών 80kHz με περιστροφικό
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 3W/5W/10W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ενέργεια - αποταμίευση λέιζερ ινών 50 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή Raycus Jpt
| Όνομα προϊόντων: | engraver λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm×110mm (και άλλο προαιρετικό) |
Τρισδιάστατο λέιζερ υπολογιστών γραφείου 30W που χαρακτηρίζει την ανίχνευση Galvo υψηλής ταχύτητας μηχανών 1064nm
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Εξουσία: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
50W βαθύ χάραξης Mopa χρώματος μετάλλων λέιζερ ινών χάλυβα τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 1mm χρυσό και ασημένιο τέμνον που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W για τη βαθιά χάραξη κοσμήματος
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή για χρυσό ασημένιο Jewlery
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για τη βαθιά χάραξη μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
50W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη χαλκού ορείχαλκου χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
βαθύ λέιζερ ινών χαρακτηρισμού αλουμινίου 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το χαρακτηρισμό ακρίβειας
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W 30W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


