Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Εσωκλειόμενη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W για το χρυσό κόσμημα
| Λέξεις κλειδί: | Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή σήμανσης: | 100*100mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | JPT, MAX ή Raycus |
1064nm χρυσά Engraver λέιζερ ινών γερμανικά πρότυπα μηχανών χάραξης μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W-100W |
| Συσκευασία: | ξύλινη περίπτωση |
Φορητό Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W ενσωμάτωσε την οθόνη αφής PC
| Λέξεις κλειδί: | Μίνι λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ζωή του σχεδίου: | Περίπου 100.000 ώρες απασχόλησης (ζωή μη-υπηρεσιών) |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
Φορητό λέιζερ ανοξείδωτου μηχανών χάραξης λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | 20W μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ: | MAX |
1064nm λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 50 Watt
| Λέξη κλειδί: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή χάραξης: | 100*100mm 300*300mm |
| Πηγή λέιζερ: | JPT (Max, Raycus για προαιρετικό) |
1064nm ενός κομματιού Engraver λέιζερ ινών κοσμημάτων 30w τύπων
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Διασπασμένο λέιζερ ινών σχεδίου 30W που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Πρότυπο μηχανών: | λέιζερ 30 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 30w |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αερόψυξης 1064nm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αερόψυξης 1064nm 50W
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm*110mm ή άλλα |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |


