Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
τρισδιάστατο φορητό Engraver λέιζερ ινών μετάλλων λέιζερ αργιλίου που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Πρότυπο μηχανών: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
Διασπασμένο Engraver 50W λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου σχεδίου λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Επαναλάβετε την ακρίβεια: | ±0.002mm |
|---|---|
| Ελάχιστος χαρακτήρας: | 0,15 χιλ. |
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
20 Engraver λέιζερ ινών Watt χέρι - κρατημένη ίνα που χαρακτηρίζει τη μηχανή με Jpt Mopa
| Όνομα προϊόντων: | Εκτυπωτής Fiberlaser lazer με το raycus για την πινακίδα |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 10W 20W 30W 50W |
| Υλικό εφαρμογής: | Μέταλλο και το περισσότερο αμέταλλο |
20W 30W 50W 70W CO2 Laser ξύλινη μηχανή σήμανσης για ξύλο πλαστικό σήμανση χαρακτική μηχανή
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Άσπρη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών γραφείου 20W 30W 50W
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
20w μηχανή χάραξης λέιζερ ινών
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Χρυσό ασήμι που χαρακτηρίζει κινητό Engraver λέιζερ ινών 20 Watt
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w |
| Περιοχή εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
Φορητή μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών για την κωδικοποίηση φλάντζας μούχλας φορητής μικρής μεταλλικής πινακίδας ονόματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει την αερόψυξη χάραξης μηχανών για το κόσμημα
| Όνομα Προϊόντος: | ευφυής μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W 30W 50W για το κόσμημα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τρόπος ψύξης: | αερόψυξη |
20W ΜΙΝΙ μηχανή χάραξης λέιζερ με την πηγή λέιζερ Raycus JPT
| Λέξη κλειδί: | Μηχανή χάραξης λέιζερ |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |


