Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τον υπολογιστή γραφείου μηχανών 50W/100W για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
Ασημένιο δαχτυλιδιών κοσμήματος λέιζερ χάραξης σύστημα ελέγχου PC χαρακτηρισμού μηχανών βαθύ
| Όνομα Προϊόντος: | Ανταγωνιστικό λέιζερ ινών τιμών 2W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τον ασημένιο χαρακτηρισμό κοσμήματ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει το φακό θήτα υψηλής ακρίβειας Φ μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Νέα μηχανή χάραξης λέιζερ οπτικών ινών όρου 220v
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών τερματικών σταθμών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Q - μεταστρεφόμενη υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών τερματικών σταθμών για την εφαρμογή βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
Νέος όρος 110*110mm βιομηχανικό λέιζερ 220v που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Φορητό λέιζερ ινών τύπων που χαρακτηρίζει το δείκτη λέιζερ ινών μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
220v λέιζερ οπτικής ίνας μετάλλων που χαρακτηρίζει το νέο σταύλο όρου μηχανών 20W 30W 50W
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μη τοξικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή, φορητό λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή 1060nm
| Όνομα Προϊόντος: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |


