Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Επικεφαλής μέρη μηχανών λέιζερ ανίχνευσης λέιζερ 10mm εισαγμένο άνοιγμα για το χαρακτηρισμό ακρίβειας
| Όνομα Προϊόντος: | 1064nm ανίχνευση |
|---|---|
| Laser Τύπος: | 1064nm |
| εφαρμογή: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
κεφάλι ανίχνευσης λέιζερ ανοιγμάτων 10mm, ανιχνευτής γαλβανομέτρων μερών τεμνουσών μηχανών λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | ανιχνευτής 1064nm Galvo |
|---|---|
| Laser Τύπος: | 1064nm |
| εφαρμογή: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
1000w φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ με το αυτόματο κεφάλι συγκόλλησης τροφοδοτών WXS καλωδίων
| Λέξεις κλειδί: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λέιζερ: | 1000w Raycus/Max |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ σακιδίων πλάτης αερόψυξης φορητή για την πώληση 50w 100w
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό μηχανής: | Φορητός |
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενο λέιζερ ινών |
Μικρή αερόψυξη μηχανών καθαρισμού λέιζερ σακιδίων πλάτης για την αφαίρεση χρωμάτων αφαίρεσης σκουριάς
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | Παλόμενη ίνα laser50w 100w |
| Μέθοδος ψύξης: | Αερόψυξη |
1500W φορητός οξυγονοκολλητής 3 λέιζερ σε 1 καθαρίζοντας μηχανή κοπής συγκόλλησης
| Μήκος κύματος:: | 1070nm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ:: | ανώτατος |
| Δύναμη λέιζερ:: | 1500W |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
1064nm λειτουργία ανίχνευσης φακών θήτα μερών Φ μηχανών λέιζερ για τη χάραξη
| απόσταση εργασίας: | 61.8mm - 510.5mm διαθέσιμα |
|---|---|
| Γωνία ανίχνευσης: | όλοι διαθέσιμοι |
| Τομέας ανίχνευσης: | όλοι διαθέσιμοι |
ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ LASER ΠΑΛΜΟΥ MOPA
| Τύπος λέιζερ: | MOPA παλμικό λέιζερ ινών |
|---|---|
| Όνομα Μηχανήματος: | Μηχανή καθαρισμού με λέιζερ MOPA |
| Μέση δύναμη: | ≥120W |


