Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Φορητό λέιζερ ινών υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει το λογισμικό ελέγχου μηχανών 20W EZCAD για τα μέταλλα
| Εφαρμογή:: | λέιζερ σήμανση |
|---|---|
| Συνθήκη:: | Νέα |
| CNC ή όχι:: | Ναί |
Χρώμα που χαρακτηρίζει το μήκος κύματος πηγής 1064nm λέιζερ ινών για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30, 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Φορητό μίνι λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την ανταγωνιστική τιμή
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
φορητό λέιζερ ινών 20w 30w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο/το πλαστικό, μέγεθος 110*110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 220V 50HZ 50W που χαρακτηρίζει τον αυτόματο ανελκυστήρα μηχανών και την πηγή JPT
| Όνομα προϊόντων: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Sino λέιζερ ινών Galvo που χαρακτηρίζει το λογισμικό ανοξείδωτου EZCAD μηχανών 60W
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών χρώματος που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Σχέδιο: | Φορητή μηχανή λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 20watt 30watt 60watt |
λέιζερ ινών 30w Maxphotonics που χαρακτηρίζει το λογισμικό 1064nm μηχανών EZCAD για το μέταλλο
| Πηγή λέιζερ: | Maxphotonics |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | 30w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Δύναμη λέιζερ: | 20watt 30watt 50watt |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένη χάραξη δεικτών λέιζερ ινών για την εκτύπωση συσκευασίας γεύματος
| Βάρος (κλ): | 6,7 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 170mm*170mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20W |
Φορητό λέιζερ ινών τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης μηχανών 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 100x100mm |
Μικρό λέιζερ ινών μεγέθους φορητό που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εύκολη συντήρηση μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Μικρό λέιζερ ινών μεγέθους φορητό που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εύκολη συντήρηση μετάλλων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


