Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm, 150*150mm |
Λέιζερ ινών Raycus 50w που χαρακτηρίζει μίνι Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών raycus 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Μηχανή χάραξης λέιζερ 1MM φορητή για το μέταλλο ανοξείδωτου κοσμημάτων
| Λέξη κλειδί: | φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Raycus, JPT, Max ή άλλοι |
| Περιοχή χάραξης: | 110*110mm |
Όλοι σε ένα μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζουν το μήκος κύματος AIO υπέρ 20W μηχανών 1064nm
| Μέση δύναμη παραγωγής: | 20W |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm μήκος κύματος λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | Raycus |
τρισδιάστατος επικεφαλής δείκτης λέιζερ ινών για το μέταλλο και πλαστικό που χαρακτηρίζει στην επιφάνεια καμπυλών
| Όνομα Προϊόντος: | τρισδιάστατος επικεφαλής δείκτης λέιζερ ινών για το μέταλλο και πλαστικό που χαρακτηρίζει στην επιφά |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
λέιζερ ινών γραμμών 50w 1060nm 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών 6KG 1064nm που χαρακτηρίζει την ασύρματη απλή λειτουργία μηχανών
| Λέξεις κλειδί: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή φορητή |
|---|---|
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064±5nm |
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο 20W |
Λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ μηχανών 20w το δείκτη
| Λέξεις κλειδί: | Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus ή JPT |
λέιζερ κοσμήματος 220V 50HZ που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
λέιζερ ινών 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό πιάτο/το αλουμίνιο/τον ασημένιο χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών χάραξης μετάλλων τύπων υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το ΑΝΩΤΑΤΟ λέι |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm/150*150mm (προαιρετικός) |


