Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
Έξοχο μίνι λέιζερ ινών 60kHz που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w με μπαταρίες
| Λέξεις κλειδί: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Ανώτατο 20W |
| Ποιότητα M22 ακτίνων: | ≤1.4 |
μίνι κόσμημα δαχτυλιδιών μηχανών χάραξης λέιζερ 20w 30w με περιστροφικό
| Πρότυπο μηχανών: | η χάραξη χτυπά το κόσμημα με περιστροφικό |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus |
| Ζωή ενότητας λέιζερ: | 100000 ώρες |
Λέιζερ ινών JPT M7 Mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20W Sino Galvo για το χρώμα μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | 0-7000mm/s |
Μίνι φορητό ανώτατο 20W 30W λέιζερ ινών μετάλλων πλαστικό που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Λέξεις κλειδί: | χαρακτηρισμός της μηχανής λέιζερ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100~150mm (σειρά προαιρετική) |
Φορητό πλαστικό μίνι λέιζερ μετάλλων 20W/30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα μηχανών: | Μίνι φορητή μηχανή λέιζερ χαρακτηρισμού |
|---|---|
| Κύρια χρήση: | Χαρακτηρισμός λέιζερ ινών μετάλλων |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100*100mm (προαιρετικό 150*150mm) |
Περιστροφική μηχανή χάραξης λέιζερ Yag άξονα, μίνι φορητός δείκτης 51KG λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός μίνι δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2 για βιομηχανικό
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
βιομηχανικό λέιζερ ινών 20w 100w που χαρακτηρίζει την αυτόματη οπτική τοποθετώντας CCD κάμερα μηχανών
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 85 κλ |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την ελαφριά υψηλή ακρίβεια μηχανών για τον ορείχαλκο
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


