Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
UV λέιζερ ακρίβειας 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το άσπρο πλαστικό κρυστάλλου γυαλιού
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
πηγή λέιζερ ινών 1000W Raycus για τη μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τεμνουσών μηχανών λέιζερ
| Λέξη κλειδί: | Πηγή λέιζερ ινών Raycus |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W |
| Τρόπος εργασίας: | CW |
Βιομηχανική βαθιά χάραξης ινών λέιζερ υψηλή μέγιστη δύναμη σφυγμών πηγής σύντομη οπτική
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 100W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Αέρας - δροσισμένο συμπαγές σχέδιο πηγής λέιζερ ινών που χαράζεται βαθιά για τη μη μεταλλική επένδυση
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30, 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Q - Μεταστρεφόμενη πηγή Maxphotonics 200W λέιζερ ινών για την καθαρίζοντας βιομηχανία μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 200W |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
1064nm πηγή 20w λέιζερ ινών μήκους κύματος/δύναμη 30w για τη χάραξη λέιζερ
| Όνομα Προϊόντος: | Πηγή λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20,30 50w |
| μήκος κύματος: | 1064nm |
Φορητό UV λέιζερ ανοξείδωτου EZCAD που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα προϊόντων: | 5w UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.01mm |
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
UV λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το πλαστικό δέρμα υφασμάτων γυαλιού με την υψηλή ποιότητα ελαφριών ακτίνων
| Όνομα προϊόντων: | οπτικό UV λέιζερ 3W 5W 10W που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τύπος λέιζερ: | UV λέιζερ |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
5W Cnc λέιζερ που χαρακτηρίζει την υδρόψυξη 50~60Hz μηχανών για τις πλαστικές σφραγίδες ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | 5W UV UV λέιζερ δεικτών λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τις πλαστικές σφραγίδες ασφάλειας |
|---|---|
| λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Φορητή πηγή ινών 30w Raycus μηχανών χαρακτηρισμού που μαρκάρει για διανοητικό
| Όνομα προϊόντων: | φορητές μηχανές χαρακτηρισμού |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |


