Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ fiber laser engraving marking machine ] αγώνας 239 προϊόντα.
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ για αυτοκίνητα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Βαθιά χάραξη 0.4mm λέιζερ ινών βάθους 50W που χαρακτηρίζει την εύκολη συντήρηση μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή χάραξης των προτύπων της ΕΕ για τη διάφορη εφαρμογή
| Όνομα Προϊόντος: | Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τον ανιχνευτή Galvo υψηλής ταχύτητας, κεφάλι ανίχνευσης 1064nm Galvo
| Όνομα Προϊόντος: | ανιχνευτής 1064nm Galvo |
|---|---|
| Laser Τύπος: | 1064nm |
| εφαρμογή: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
UV πλαστικό λέιζερ υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη υψηλή ακρίβεια 110 εξοπλισμού * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | UV πλαστικό λέιζερ υπολογιστών γραφείου υψηλής ακρίβειας 3w 5w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 3W 5W 10W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μαύρο χρώμα φακών ανίχνευσης θήτα μερών Φ μηχανών λέιζερ ινών μετάλλων για μέσω της διάτρησης τρυπών
| Όνομα Προϊόντος: | 1064nm φακός εστίασης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή: | Λέιζερ σήμανση μηχανή |
Εργαστήριο συγκόλλησης λέιζερ 1500W με ψύξη αέρα με μήκος κύματος 1070±10nm και εγγύηση 1 έτους
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 1500W |
|---|---|
| Διαστάσεις: | 650x300x570mm |
| Πλάτος παλμού: | <5 nm |
Μικρό μέγεθος φακών κοπτών λέιζερ ινών εστίασης ακρίβειας με δύο καθρέφτες Galvo
| Όνομα Προϊόντος: | φακός εστίασης για το δείκτη λέιζερ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
Φορητή μηχανή λέιζερ δεικτών JPT λέιζερ επίδειξης LCD για τη χάραξη μετάλλων
| Στοιχείο: | engraver λέιζερ μηχανή |
|---|---|
| Κύριος έλεγχος: | Βιομηχανικό PC, επίδειξη οθόνης χρώματος LCD |
| Λέιζερ γεννητριών: | Γεννήτρια λέιζερ ινών JPT/IPG/Raycus |
Υψηλή ακρίβεια μερών F160 110 * 110mm μηχανών λέιζερ φακών YAG θήτα Φ
| Όνομα Προϊόντος: | 1064nm φακός εστίασης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
| εφαρμογή: | Λέιζερ σήμανση μηχανή |


