Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ ινών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
50w βαθύ λέιζερ raycus μηχανών χάραξης λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τον εξοπλισμό
| Στοιχείο: | βαθύ mahcine χάραξης |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
Μίνι λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το αργίλιο μετάλλων
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 150mm*150mm |
| Πηγή λέιζερ: | IPG Raycus ανώτατο JPT |
Λέιζερ ινών Raycus 50w που χαρακτηρίζει μίνι Engraver λέιζερ υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών raycus 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο πρότυπο 50W ασφάλειας λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W (προαιρετικό) |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm, 150*150mm |
λέιζερ ινών 220V 50HZ 50W που χαρακτηρίζει τον αυτόματο ανελκυστήρα μηχανών και την πηγή JPT
| Όνομα προϊόντων: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
Λέιζερ ινών JPT Raycus IPG 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα ρολόγια
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
30W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για τη βαθιά χάραξη μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το δαχτυλίδι Glasswear
| Όνομα μηχανών: | Εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Χαρακτηρισμός του μεγέθους: | 110*110mm (150*150mm) |


