Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ μηχανών 20w το δείκτη
| Λέξεις κλειδί: | Λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w για την πώληση |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX ή Raycus ή JPT |
Νέα μηχανή χάραξης λέιζερ οπτικών ινών όρου 220v
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ ινών JPT M7 Mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20W Sino Galvo για το χρώμα μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών mopa που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Χαρακτηρισμός της ταχύτητας: | 0-7000mm/s |
Sino λέιζερ ινών Galvo που χαρακτηρίζει το λογισμικό ανοξείδωτου EZCAD μηχανών 60W
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών χρώματος που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Σχέδιο: | Φορητή μηχανή λέιζερ |
| Δύναμη λέιζερ: | 20watt 30watt 60watt |
Φορητό λέιζερ ινών 220v 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τα κοσμήματα
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Φορητό λέιζερ ινών μη μετάλλων 20kHz 20W που χαρακτηρίζει τον αέρα μηχανών που δροσίζεται
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Ενέργεια - αποταμίευση λέιζερ ινών 50 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την πηγή Raycus Jpt
| Όνομα προϊόντων: | engraver λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm×110mm (και άλλο προαιρετικό) |
Λέιζερ οπτικής ίνας που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| 404 Not Found: | χαρακτηρισμός λέιζερ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 110mm*110mm ή άλλα |
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
Πλαστικό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 30 Watt
| Πρότυπο μηχανών: | Μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
βιομηχανικό λέιζερ ινών 20w 100w που χαρακτηρίζει την αυτόματη οπτική τοποθετώντας CCD κάμερα μηχανών
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| Βάρος (κλ): | 85 κλ |


