Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
τρισδιάστατο λέιζερ ινών δεικτών λέιζερ ινών 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το χαρακτηρισμό φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητή 1064nm μηχανή χάραξης λέιζερ μετάλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων 20W 30W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την ελαφριά υψηλή ακρίβεια μηχανών για τον ορείχαλκο
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων που χαρακτηρίζει το συμπαγές μέγεθος μηχανών 20W με το σύστημα αερόψυξης
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Εξουσία: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει έτη εξουσιοδότησης μηχανών περιβαλλοντικά 2 για βιομηχανικό
| Όνομα Προϊόντος: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
50w λέιζερ ινών αερόψυξης 110*110mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Μεταλλικό φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το στενό μήκος κύματος ακτίνων λέιζερ 1064nm μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm, 200*200mm, 300*300mm προαιρετικά |
Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w για το μέταλλο ανοξείδωτου
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ανθεκτικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το μήκος κύματος μηχανών 50w 1064mm όλοι σε ένα σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |


