Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Λέιζερ ινών επιτραπέζιων τύπων που χαρακτηρίζει τη μηχανή για χρυσό ασημένιο Jewlery
| Όνομα Προϊόντος: | Fiber Laser Σήμανση Machine |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει τη μηχανή 20w 30w 50w για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου Protable που χαρακτηρίζει τη βαθιά χάραξη 30W μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών Protable που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30W |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
Engraver δεικτών λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας φορητά συστήματα με 20w 30w
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών γραμμών 50w 1060nm 0.01mm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
220v λέιζερ οπτικής ίνας μετάλλων που χαρακτηρίζει το νέο σταύλο όρου μηχανών 20W 30W 50W
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
Λέιζερ οπτικής ίνας μετάλλων που χαρακτηρίζει το σταθερό 20W 30W 50W νέο όρο μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ κοσμήματος 220V 50HZ που χαρακτηρίζει τη μηχανή με την αυτόματη λειτουργία εστίασης
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το κόσμημα |
|---|---|
| Λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό JCZ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃-40℃ |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ
| Όνομα Προϊόντος: | Συμπαγές και φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τη ασφάλεια προτύπου της ΕΕ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


