Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
1064nm λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Engraver λέιζερ ινών 50 Watt
| Λέξη κλειδί: | 50w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Περιοχή χάραξης: | 100*100mm 300*300mm |
| Πηγή λέιζερ: | JPT (Max, Raycus για προαιρετικό) |
50W λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη χαλκού ορείχαλκου χάλυβα άνθρακα
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών χάραξης υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει το κόσμημα μετάλλων μηχανών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 70 κλ |
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για την εκτύπωση ΚΏΔΙΚΑ QR και το χαρακτηρισμό ΛΟΓΌΤΥΠΩΝ
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w 30w 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών κοσμημάτων 50w 7000mm/s που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βαθιά χάραξη 0.4mm λέιζερ ινών βάθους 50W που χαρακτηρίζει την εύκολη συντήρηση μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ ινών 20W 30W 50W που χαρακτηρίζει την αερόψυξη χάραξης μηχανών για το κόσμημα
| Όνομα Προϊόντος: | ευφυής μηχανή χάραξης λέιζερ ινών 20W 30W 50W για το κόσμημα |
|---|---|
| Κατάσταση: | Νέα |
| Τρόπος ψύξης: | αερόψυξη |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει το φακό θήτα υψηλής ακρίβειας Φ μηχανών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Μίνι λέιζερ ινών μετάλλων που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 30w
| Δύναμη λέιζερ: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Τύπος λέιζερ ινών: | Λέιζερ ινών σφυγμού |
λέιζερ ινών 30W 50W που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μεταλλικό πιάτο/το αλουμίνιο/τον ασημένιο χαρακτηρισμό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών χάραξης μετάλλων τύπων υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή με το ΑΝΩΤΑΤΟ λέι |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm/150*150mm (προαιρετικός) |


