Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Q-Switched μικρό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με τις προαιρετικές σερβο μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 300*300mm |
λέιζερ ινών 1mm χρυσό και ασημένιο τέμνον που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W για τη βαθιά χάραξη κοσμήματος
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τροφίμων
| Όνομα Προϊόντος: | 50W μηχανή λέιζερ ινών για το πλαστικούς ιατρικούς μέρος μετάλλων και το χαρακτηρισμό συσκευασίας τρ |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 50W |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
30W μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη φορητή έκδοση μηχανών για το μέταλλο και το πλαστικό που χαρακτηρίζουν και που χαράσσουν
| Όνομα Προϊόντος: | Μίνι λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών, λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το σύστημα 220v
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Βαθύ λέιζερ ινών χάραξης που χαρακτηρίζει τον υπολογιστή γραφείου μηχανών 50W/100W για το ανοξείδωτο
| Όνομα Προϊόντος: | Βαθύ λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου χάραξης 30w 50w 100w που χαρακτηρίζει τη μηχανή στο χαρακτηρισ |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W 50W 100W |
| περιοχή εργασίας: | 100*100mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το CE μηχανών 30w 50w πιστοποιημένο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Χάραξη μετάλλων λέιζερ ινών αερόψυξης 1064nm που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Εσωκλειόμενο υπολογιστών γραφείου λέιζερ ινών τύπων ΜΙΝΙ που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το βιομηχανι |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |


