Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Διασπασμένο λέιζερ ινών σχεδίου 30W που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μηχανών
| Πρότυπο μηχανών: | λέιζερ 30 Watt που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
| Δύναμη λέιζερ: | 30w |
λέιζερ ινών 30w Maxphotonics που χαρακτηρίζει το λογισμικό 1064nm μηχανών EZCAD για το μέταλλο
| Πηγή λέιζερ: | Maxphotonics |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | 30w λέιζερ που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
| Δύναμη λέιζερ: | 20watt 30watt 50watt |
Άσπρη μηχανή χάραξης λέιζερ ινών γραφείου 20W 30W 50W
| Δύναμη λέιζερ: | 20,30,50W |
|---|---|
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (προαιρετικός) |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Λέιζερ ινών ακτίνων λέιζερ υψηλής ταχύτητας που χαρακτηρίζει τη μηχανή 50W με Raycus
| όρος: | 100% νέος |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Αερόψυξη |
| λογισμικό ελέγχου: | Λογισμικό EZCAD |
Μίνι λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου μετάλλων μεγέθους που χαρακτηρίζει Engraver 30w λέιζερ μηχανών
| Όνομα: | μηχανή χαρακτικής λέιζερ για το μέταλλο |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W/30W/50W |
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
Ενσωματωμένο λέιζερ ινών 20w τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή για τη βαθιά χάραξη
| Πρότυπο: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ±0.003mm |
| Διάρκεια ζωής της ενότητας λέιζερ ινών: | 100 000hours |
Λέιζερ υπολογιστών γραφείου μετάλλων 60khz 1064nm 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20W/30W/50W |
| Περιοχή εργασίας: | 200*200mm (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟΣ) |
Μηχανή σήμανσης με λέιζερ μετάλλων 20w 30W 50W φορητή χειροκίνητη μίνι μηχανή χαρακτικής με λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαστική θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Φορητό λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη μηχανή για το αλουμίνιο ορείχαλκου ανοξείδωτου μετάλλων
| Μέγεθος σημείων στην εστίαση: | 0.15mm |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός του πεδίου: | 110x110~ 300x300 |
| Ταχύτητα δεικτών: | ≤15000mm/s |
Λέιζερ ινών τερματικών σταθμών που χαρακτηρίζει τη μηχανή Q - μεταστρεφόμενη υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού
| Όνομα Προϊόντος: | Q-switched μηχανή χάραξης δεικτών λέιζερ ινών τερματικών σταθμών για την εφαρμογή βιομηχανίας |
|---|---|
| Δύναμη: | 30W/50W/100W |
| περιοχή εργασίας: | 300*300mm |


