Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
λέιζερ ινών 10000 mm/S που χαρακτηρίζει Engraver λέιζερ ινών μηχανών 50w για το μέταλλο
| Εφαρμογή: | engraver λέιζερ ινών για το μέταλλο |
|---|---|
| Ακρίβεια εργασίας: | 0.001mm |
| Σχήμα που υποστηρίζεται γραφικό: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Φορητό μεταλλικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης που κατασκευάζεται στην Κίνα
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Αυτόματο λέιζερ ινών μετάλλων εστίασης οπτικό διασπασμένο που χαρακτηρίζει τη μηχανή ανώτατο Raycus JPT
| Βάρος (κλ): | 20 κλ |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός της περιοχής: | 100mm*100mm |
| Δύναμη λέιζερ: | 20w 30w 50w 60w 70w |
20w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή με χτισμένος στην ηλεκτρική λειτουργία εστίασης ανελκυστήρων αυτόματη
| Όνομα προϊόντων: | 20w λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όρος: | 100% νέος |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD |
λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου 30w 50w που χαρακτηρίζει τη μηχανή χάραξης για μεταλλικό
| Όνομα Προϊόντος: | Λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
λέιζερ ινών 20w 30w 50w που χαρακτηρίζει ζωικό Engraver ετικεττών αυτιών μηχανών
| Μήκος κύματος λέιζερ: | 1064nm |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 20W / 30W/50W |
| Μέγεθος περιοχής εργασίας: | 100*100mm (διευθετήσιμος) |
20W 30W 50W 70W Μικρό φορητό μηχάνημα σήμανσης λέιζερ ινών
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
Προσαρμοσμένη μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών 20w 30w 50w 70w με ελάχιστο χαρακτήρα 0,15mm
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
1064nm δείκτης λέιζερ ινών μηχανών χάραξης ανοξείδωτου 50w
| Όνομα προϊόντων: | Καυτός πωλήστε το χαρακτηρισμό λέιζερ ινών μηχανών χάραξης λέιζερ 50w |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm (και άλλα) |
Μικρό εσωκλειόμενο τρισδιάστατο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει το χρυσό ασημένιο κόσμημα μηχανών
| Λέξη κλειδί: | τρισδιάστατο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πηγή λέιζερ: | JPT (Max, Raycus για προαιρετικό) |
| Λογισμικό ελέγχου: | EZCAD 2/3 |


