Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 50w fiber laser marking engraving machine ] αγώνας 154 προϊόντα.
Διευθετήσιμο λέιζερ επιτραπέζιων ινών που χαρακτηρίζει την αερόψυξη μηχανών για τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Διευθετήσιμο λέιζερ επιτραπέζιων ινών που χαρακτηρίζει την αερόψυξη μηχανών για τα μέρη αυτοκινήτου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας που χαρακτηρίζει το ηλεκτρικό ανυψωτικό πλαίσιο 1064mm μηχανών μήκος κύματος
| Όνομα Προϊόντος: | Οικονομικώς αποδοτικός δείκτης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη: | 20w το /30w/50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |
Βιομηχανικό λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει την υψηλή ταχύτητα χαρακτηρισμού μηχανών με την πηγή Maxphotonics
| Όνομα Προϊόντος: | μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Φορητό λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου που χαρακτηρίζει τη μηχανή 110 * περιοχή εργασίας 110mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών υπολογιστών γραφείου |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Λέιζερ ινών αερόψυξης που χαρακτηρίζει τη μηχανή 1064nm για τον πίνακα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | Φορητός δείκτης λέιζερ ινών νέων μοντέλων για τον πίνακα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων μετάλλων |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w το /30w |
| περιοχή εργασίας: | 110x110mm |
20W 30W 50W 70W CO2 Laser ξύλινη μηχανή σήμανσης για ξύλο πλαστικό σήμανση χαρακτική μηχανή
| Μοντέλο μηχανής: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.012mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | ± 0,003 mm |
50W βαθύ χάραξης Mopa χρώματος μετάλλων λέιζερ ινών χάλυβα τρισδιάστατο που χαρακτηρίζει τη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | φορητή μηχανή χάραξης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 50W |
| Περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Συμπαγές εσωκλειόμενο λέιζερ ινών που χαρακτηρίζει τη μηχανή για να παρέχει το χαρακτηρισμό ασφάλειας
| Όνομα Προϊόντος: | καρφίτσα σημείων που χαρακτηρίζει τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή χάραξης των προτύπων της ΕΕ για τη διάφορη εφαρμογή
| Όνομα Προϊόντος: | Πλήρως προστατευμένος χαρακτηρίζοντας τη μηχανή |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 110*110mm |
Ιδιαίτερα ενσωματωμένο λέιζερ ινών 20w που χαρακτηρίζει τη σταθερή δομή μηχανών για το μέταλλο/το πλαστικό
| Όνομα Προϊόντος: | Ιδιαίτερα ενσωματωμένος δείκτης λέιζερ ινών για το μέταλλο και τον πλαστικό χαρακτηρισμό |
|---|---|
| ισχύος λέιζερ: | 20w, 30w, 50w |
| περιοχή εργασίας: | 200*200mm |


