Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
1000W βιομηχανική χαμηλού θορύβου υψηλή ακρίβεια τεμνουσών μηχανών λέιζερ για την κοπή χάλυβα άνθρακα
| Laser Τύπος: | Fiber Laser |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Ενσωματωμένο εργαλείο συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ ψυγείων νερού 200w για το χρυσό ασημένιο κόσμημα χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Ενσωματωμένο εργαλείο συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ ψυγείων νερού για το χρυσό ασημένιο κόσμημα χαλκού |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | CE |
| Βιομηχανίες εφαρμογής: | Κόσμημα, 3c, γυαλιά |
Μικρό για χρυσό Μικρό για χρυσάφι Μικρό για χρυσάφι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Ενσωματωμένο CE μήκους κύματος μηχανών 1064nm λέιζερ συγκόλλησης οθόνης αφής πιστοποιημένο
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
μηχανή συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ ινών 1064nm 60W με την οθόνη αφής
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ ανοξείδωτου 60W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Υψηλή τέμνουσα μηχανή 1000W λέιζερ ακρίβειας βιομηχανική για την κοπή χάλυβα άνθρακα
| Τύπος λέιζερ: | Λέιζερ ινών |
|---|---|
| Τέμνουσα περιοχή: | 1500*3000mm |
| Τρόπος ψύξης: | Υδρόψυξη |
Μηχανή συγκόλλησης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα 150W, συγκόλληση με λέιζερ για χρυσό ασημένιο δαχτυλίδι
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Μικρή μηχανή λέιζερ ND YAG οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 220V χρυσή ασημένια
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό και ο Μαύρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |


