Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος μετάδοσης φορμών ινών 110V 220V προαιρετική
| Όνομα προϊόντων: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
220V συγκολλώντας σύστημα λέιζερ μικροϋπολογιστών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
Ηλεκτρονική μηχανή συγκόλλησης για χρυσάφι 1064nm YAG Laser
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Χρυσό Ασημένιο Μίνι Κοσμήματα Λέιζερ Επεξεργαστή 150W για Κοσμήματα σκουλαρίκια
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
150w Μίνι Ένα Desktop Στυλ Κοσμήματα Λαζερική μηχανή συγκόλλησης Για Χρυσό Ασημένιο Διαμάντι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Χρυσό Ασημένιο Πλατινένιο Κοσμήματα Ελάντρωση λέιζερ 150W YAG Desktop Mini Laser Spot Welder Manufacturer
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Υψηλό σαφές FDA μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος CCD φορητό εγκεκριμένο
| πρότυπο μηχανών: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 60W 80W 100W |
| Σύστημα παρατήρησης: | 10X μικροσκόπιο ή HD CCD |
60w λειτουργία κουμπιών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 110V 220V ένα
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Ενσωματωμένο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1064nm με την πιστοποίηση CE
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 60 Watt για την επισκευή χρυσού/ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |


