Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
200W συνεχής ινών λέιζερ συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμημάτων οξυγονοκολλητών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | 200W μηχανή συγκόλλησης λέιζερ σημείων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σημείο και συνεχής συγκόλληση |
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ YAG |
80W φορητή 10X επισκευή πλαισίων γυαλιού μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροσκοπίων διαμαντιών
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
300W χέρι - κρατημένος εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ, μίνι μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ YAG
| όνομα: | Συγκολλώντας μηχανή λέιζερ |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών γυαλιών μηχανών συγκόλλησης κοσμήματος 200W 100J YAG
| Όνομα προϊόντων: | οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης 200W 100J YAG |
|---|---|
| Βιομηχανίες εφαρμογής: | Κόσμημα, 3c, γυαλιά |
| Πηγή λέιζερ: | λέιζερ 200w Yag |
Φορητή μίνι μηχανή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών σημείων κοσμήματος 10ms 60W 100W
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής 60W 100W σημείων YAG με το protable μίνι μέγεθος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Ενσωματωμένη μηχανή λέιζερ συγκόλλησης κοσμήματος 60w οθόνης αφής
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Ενσωματωμένο μήκος κύματος μηχανών συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ οθόνης αφής 1064nm 60 Watt
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | λευκό, πράσινο |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μια μηχανή συγκόλλησης ακτίνων λέιζερ ινών λειτουργίας κουμπιών 60 ενσωματωμένη Watt οθόνη αφής
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μίνι έλεγχος αφής λέιζερ οξυγονοκολλητών 40J 1064nm YAG σημείων υψηλής ακρίβειας 60W
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Χρήση: | Συγκόλληση μετάλλων |
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | MAX |
1064nm φορητό σημείων συγκόλλησης χέρι οξυγονοκολλητών λέιζερ μηχανών ασημένιο χρυσό - που κρατιέται
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή οξυγονοκολλητών σημείων Protable για τον ασημένιο χρυσό οξυγονοκολλητή αλουμινίου κοντά σε με |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V και άλλος προαιρετικός |
| Πιστοποίηση: | CE |


