Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου μετάλλων 50J 60w με το μικροσκόπιο CCD
| Όνομα προϊόντων: | Συγκόλληση σημείων λέιζερ |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Με: | CCD και μικροσκόπιο |
Εργαστήριο συγκόλλησης laser spot YAG χρυσό και ασήμι 150W μηχανή συγκόλλησης κοσμημάτων
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Βιομηχανικό χρυσό σημείο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ που επισκευάζει την αντίσταση διάβρωσης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW150 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Βιομηχανικό χρυσό σημείο μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 80W που επισκευάζει την αντίσταση διάβρωσης
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW150 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Διπλή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πορειών YAG 300 Watt για τη συγκόλληση επιστολών καναλιών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Επίδειξη 80W οθόνης αφής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ σημείων κοσμήματος CCD εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων:: | Μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ κοσμήματος για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Εργαλεία επιτραπέζιας επιφάνειας για κοσμήματα Laser Welder Mini Jewelry YAG Laser Welding Repair Machine για χρυσάφι και ασήμι κοσμήματα
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών 110V/220V για την επισκευή κοσμήματος
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μηχανή λέιζερ συγκόλλησης YAG
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |


