Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Μεταφορτωτό Χρυσό Ασημένιο Λέιζερ Επεξεργαστήριο 150w Λέιζερ Επεξεργαστήριο για Κοσμήματα
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Κόσμημα μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ελέγχου αφής που επισκευάζει τον οξυγονοκολλητή σημείων λέιζερ
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος μηχανών συγκόλλησης λέιζερ μικροϋπολογιστών 15ms 80W 1064nm
| Όνομα προϊόντων:: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| Τάση: | 110Volt/220V προαιρετικός |
Ελαφριά φορητή λέιζερ συγκόλλησης συγκολλώντας μηχανή λέιζερ μηχανών χρυσή
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220VoltOptional |
| Πιστοποίηση: | CE |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πιστοποίησης 60w CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα προϊόντων: | Ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
YAG 24K Χρυσό Σημείο Μικρο κοσμήματα Λέιζερ συγκόλληση συγκόλληση μηχανή 60w Desktop
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
μηχανή ύλης συγκολλήσεως λέιζερ κοσμημάτων μηχανών συγκόλλησης λέιζερ 80J 200W YAG
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Συνεχής οξυγονοκολλητής 200W μηχανών συγκόλλησης λέιζερ YAG μικρός οπτικός
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y200 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ χεριών επίδειξης 1064nm CCD
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Πιστοποίηση:: | CE |
βιομηχανική χρυσή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 1064nm 150w για τα κοσμήματα
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Πρότυπο όνομα: | Rl-Y150 |
| Εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |


