Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
100W συγκολλώντας μηχανή λέιζερ κοσμήματος σημείων YAG
| Χρώμα: | Άσπρος |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
100W μηχανή συγκόλλησης σημείων λέιζερ δύναμης YAG για τη διάφορη εφαρμογή
| Όνομα προϊόντων:: | Συγκόλληση λέιζερ YAG για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
60W μετάδοση φορμών ινών μηχανών συγκόλλησης λέιζερ για τη χρυσή επισκευή Siver
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
Οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος Leightweight 60W
| Δύναμη: | 60W |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο και ο Μαύρος |
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ επισκευής 1064nm κοσμήματος 110/220V 60W
| Μήκος κύματος: | 1064nm |
|---|---|
| Τάση: | 110V/220V προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
150w Laser κοσμήματα Spot Welder Desktop συγκόλληση μηχανή συγκόλλησης για μικρή αλυσίδα Ασημένιο χρυσό κοσμήματα Πλατίνα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
150W YAG Μίνι Χρυσή Λέιζερ συγκολλητής φορητό κοσμήματα Laser Beam συγκόλληση μηχανή για πώληση
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Υδρόψυξη οξυγονοκολλητών λέιζερ κοσμήματος εξοπλισμού συγκόλλησης λέιζερ υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων:: | Κόσμημα υψηλής ακρίβειας που κατασκευάζει τη μηχανή τον καυτό οξυγονοκολλητή λέιζερ κοσμήματος πώλησ |
|---|---|
| ΧΡΏΜΑ:: | μπλε |
| Πηγή λέιζερ:: | YAG laser |
Εξοπλισμός συγκόλλησης λέιζερ ινών υψηλής ακρίβειας 100 Watt 110V/220V για το κόσμημα
| Όνομα προϊόντων:: | Καυτός οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος πώλησης κατασκευαστών κοσμήματος υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| ΧΡΏΜΑ:: | μπλε |
| Πηγή λέιζερ:: | YAG laser |
οξυγονοκολλητής λέιζερ κοσμήματος εξοπλισμού συγκόλλησης λέιζερ 200W YAG για το χρυσό ασήμι
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής σημείων λέιζερ κοσμήματος υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Χρώμα: | πορτοκάλι/λευκό |
| Πηγή λέιζερ: | Λέιζερ YAG |


