Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 110v jewelry laser welding machine ] αγώνας 69 προϊόντα.
Έλεγχος αφής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ανοξείδωτου εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Ρύπανση μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος YAG 80W 120W 200W ελεύθερη
| Όνομα προϊόντων: | Οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Χρήση: | Συγκόλληση κοσμήματος |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ χρυσού 60w
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
Φορητό γραφείο χρυσό ασήμι 60w κοσμήματα σύστημα μηχανής συγκόλλησης λέιζερ με ακριβή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Χρήση: | συγκόλληση μετάλλων |
| Ετικέτα πηγής λέιζερ: | Επικαιροποίηση |
60 μηχανή λέιζερ συγκόλλησης μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος Watt 1064nm YAG
| Όνομα προϊόντων:: | 60w ακριβής μηχανή συγκόλλησης σημείων οξυγονοκολλητών YAG λέιζερ για το κόσμημα |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
10.0HZ μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος για την επισκευή ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Έλεγχος αφής μηχανών συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος ανοξείδωτου με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Όνομα προϊόντων:: | 60w συγκόλληση λέιζερ μετάδοσης φορμών ινών για το χρυσό, επισκευή ανοξείδωτου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Άσπρος |
| Τάση:: | 110V/220V προαιρετικός |
Μίνι κοσμήματα YAG μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150W με CCD μηχανή επισκευής για χρυσό ασημένιο κοσμήματα
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Εργαλεία συγκόλλησης με λέιζερ κοσμημάτων για χρυσό και ασήμι
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ 150w
| Ονομασία μηχανής: | Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμημάτων 150W YAG |
|---|---|
| Λέιζερ Rower: | 150W |
| Τύπος λέιζερ: | λέιζερ 1064nm YAG |


