Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Εργαστήρια συγκόλλησης με λέιζερ Μίνι κοσμήματα Χρυσά και Ασημένια κοσμήματα Εργαστήρια επισκευής συγκόλλησης λέιζερ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
40W επιτραπέζιο φορητό κοσμήματα μηχανή συγκόλλησης λέιζερ τιμή για το χρυσό κομματάκι χαλκού μετάλλου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος υπολογιστών γραφείου YAG 40W για τη χρυσή ασημένια επισκευή γυαλιού
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα πηγής λέιζερ: | YAG |
| Βάρος: | 13,5 κιλά |
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών 1500W 3-in-1 2000W/3000W για εργοστάσια παραγωγής
| Δύψος συγκόλλησης: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας: | Συνεχή διαμόρφωση |
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
Μίνι 40W YAG Desktop Φορητό Κοσμήματα Laser Welder Κοσμήματα Laser συγκόλληση μηχανή για δαχτυλίδι βραχιόλι βραχιόλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ανοξείδωτου 1500W 2000W με το λέιζερ Raycus
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080±10nm |
| Τρόπος εργασίας: | CW/παλόμενος |
Ισχυρή φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος 1000W για το σίδηρο ανοξείδωτου
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1080±10nm |
| Τρόπος εργασίας: | CW/παλόμενος |
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών ελέγχου 5000Hz 1080nm 3.5kW ΑΓΓΕΛΙΩΝ
| Δύναμη παραγωγής: | 1000w |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 3.5KW |
| συχνότητα: | 1000.0~5000.0 Hz |
Διπλή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ πορειών YAG 300 Watt για τη συγκόλληση επιστολών καναλιών
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Όνομα μοντέλου.: | Rl-YW300 |
| εφαρμογή: | Συγκόλληση κοσμήματος |
μίνι φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ μετάλλων 1.5kW 2kW 3kW για το ανοξείδωτο
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 3000W |
|---|---|
| Χρήση: | Οξυγονοκολλητής λέιζερ ανοξείδωτου μετάλλων |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |


