Όλα τα Προϊόντα
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών μετάλλων
-
βιομηχανική τέμνουσα μηχανή λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή σωλήνων λέιζερ ινών
-
Καθαρίζοντας μηχανή λέιζερ
-
Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Fiber Laser Σήμανση Machine
-
Υπεριώδους λέιζερ Σήμανση Machine
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ
-
Τέμνουσα μηχανή λέιζερ ινών ακρίβειας
-
Μηχανή συγκόλλησης λέιζερ κοσμήματος
-
τρισδιάστατη μηχανή εκτύπωσης μετάλλων
-
Συστήματα εξαγωγής καπνών λέιζερ
-
Πηγή λέιζερ ινών
-
Μέρη μηχανών λέιζερ
-
CO2 που χαρακτηρίζει τη μηχανή
-
Αφαίρεση εμποδίων με λέιζερ
-
χρυσή μηχανή δοκιμής
-
GustavoΕυχαριστίες για τη συσκευασία. Οι συσκευασίες σας σχεδιάζονται καλά και προετοιμάζονται προσεκτικά. Φαίνεται λεπτός! -
VictorΣας ευχαριστούμε, Ζωή. Σας ενημέρωσα ακριβώς εγώ ανέφερα περίπου 5 ανθρώπους για την πηγή λέιζερ. Υπήρξαν φτηνότερες προσφορές αλλά σας επιλέγω στο τέλος. Συμπαθώ την επιχείρησή σας ειδικά η υπηρεσία. -
StefanoΗ μηχανή φαίνεται εύρωστη… καλοχτισμένη. όπως το!
λέξεις-κλειδιά [ 10m metal laser welding machine ] αγώνας 115 προϊόντα.
Μηχανή καθαρισμού 1000w 1500w Fiber Laser Rust Removal Machine Μεγάλο μορφότυπο Για σκουριά χρώματος
| Δύναμη: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο υλικό: | Ανοξείδωτο, χάλυβας άνθρακα, αργίλιο, μέταλλο |
| Τύπος λέιζερ: | Λάιζερ ινών |
ΜΙΝΙ συγκολλώντας μηχανή 1.5kw AC220V κοσμήματος με την ψηφιακή οθόνη
| Λειτουργία μηχανών: | Συγκόλληση κοσμήματος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Συγκόλληση κοσμήματος λέιζερ |
| Κατανάλωση ισχύος οικοδεσποτών: | 1.5kW |
40W Μίνι Μικρό Επιτραπέζιο Χρυσό Κοσμήματα Σλίβερ Κοσμήματα Δαχτυλίδια Φυτικές ίνες Λέιζερ Σποτ Ζυθοποιείς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
90J οξυγονοκολλητής σημείων κοσμήματος υπολογιστών γραφείου 200W CCD για το χρυσό Eyeglasses μέταλλο
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 200w |
| Εστιακή διάμετρος σημείων: | 0.32mm |
Φορητός οξυγονοκολλητής λέιζερ ινών FDA 1500W CE για το ανοξείδωτο
| Όνομα μηχανών: | Φορητή μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών |
|---|---|
| Λειτουργία: | Χέρι - κρατημένη συγκόλληση λέιζερ ινών |
| 3 σε 1 λειτουργία: | ένωση, καθαρισμός και κοπή |
Δισκογραφικό YAG Laser Spot Welder CCD+10X Θέση μικροσκόπου για ασημένια και χρυσά κοσμήματα
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή συγκόλλησης με λέιζερ για κοσμήματα |
|---|---|
| Υπόθεση: | Νέο |
| Διάμετρος παλμού: | 0.1~10ms |
Επεξεργαστής λέιζερ 1000W 2000W Riselaser RL-FB CW για το μέταλλο 3C Αυτοκινητοβιομηχανία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΚΑΤΑΣΙΑ ΠΛΥΚΟΥΔΟΥ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-9 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Πολυλειτουργικό χειροκίνητο καθαρισμό συγκόλλησης 3 σε 1 μηχανή λέιζερ 1500w 2000w 3000w για ανοξείδωτο χάλυβα
| Δύναμη μηχανής: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Φορητό μήκος κύματος μηχανών 1064nm καθαρισμού αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ 1000W
| Τύπος λέιζερ: | καθαρίζοντας μηχανή αφαίρεσης σκουριάς λέιζερ |
|---|---|
| Δύναμη λέιζερ: | 1000W 1500W 2000W |
| Ύφος ψύξης: | Ενσωματωμένη ψύξη ψυγείων νερού |
1080nm φορητή κοπή συγκόλλησης οξυγονοκολλητών λέιζερ ινών που καθαρίζει 3 σε 1
| Μάρκα: | Riselaser |
|---|---|
| Βάρος (κλ): | 160 |
| Τύπος λέιζερ: | 1080nm λέιζερ ινών |


